Kategorie


Vybrané výrobky Fondu Sidus
můžete zakoupit i v síti lékáren


» Rok 2016
VÝZVA FONDU SIDUS 2016

TABULKA SCHVÁLENÝCH ŽÁDOSTÍ k 15. 6. 2016
na závěr schvalovacího procesu byly projednány žádosti, které byly doručeny po termínu 31. 3. 2016

Číslo žádosti
134/02052016 Schválen příspěvek
135/19052016 Schválen příspěvek

TABULKA SCHVÁLENÝCH ŽÁDOSTÍ k 8. 6. 2016

Číslo žádosti
72/29032016 Schválen příspěvek
73/29032016 Schválen příspěvek
83/30032016 Schválen příspěvek
84/30032016 Schválen příspěvek

TABULKA SCHVÁLENÝCH ŽÁDOSTÍ k 30. 5. 2016

Číslo žádosti
36/17032016 Schválen příspěvek
38/17032016 Schválen příspěvek
49/22032016 Schválen příspěvek
50/22032016 Schválen příspěvek
52/22032016 Schválen příspěvek
64/24032016 Schválen příspěvek

TABULKA SCHVÁLENÝCH ŽÁDOSTÍ k 18. 5. 2016

Číslo žádosti
1/04032016 Schválen příspěvek
12/10032016 Schválen příspěvek
13/10032016 Schválen příspěvek
15/10032016 Schválen příspěvek
16/10032016 Schválen příspěvek
19/11032016 Schválen příspěvek
27/16032016 Schválen příspěvek

K 27. 4. 2016

Vážení přátelé,

dne  31. 3. 2016  jsme ukončili  příjem žádostí v rámci  "Výzvy 2016".  V určeném termínu jsme obdrželi  127 žádostí, po tomto termínu  4. Tyto čtyři žádosti nebudou zahrnuty do schvalovacího řízení týkajícího se letošní výzvy, ale budou přesunuty na další termín.
Seznam  škol, jejichž  žádosti budou nyní předmětem  schvalovacího řízení  najdete v seznamu níže, včetně  evidenčního čísla. V nejbližších dnech obdrží všechny tyto školy e-mail s informací o zařazení jejich žádosti.
Děkujeme za Vaši snahu pomoci, o výsledcích Vás budeme opět informovat.

Ing. Pavel Přikryl
ředitel
Fond Sidus, z.ú.

Číslo žádosti Název organizace
1/04032016 Základní škola Havířov-Podlesí F.Hrubína 5/1537 okres Karviná, Havířov - Podlesí
2/07032016 Mateřská škola Zubří, Sídliště 6. května 1109, okres Vsetín, Zubří
3/07032016 Mateřská škola Motýlek, Praha Vokovice
4/07032016 Základní škola a mateřská škola Svatava, příspěvková organizace, Svatava
5/07032016 Církevní základní škola logopedická DON BOSCO a mateřská škola logopedická, Praha Bohnice
6/09032016 Základní škola Tuchoměřice, okres Praha - západ, Tuchoměřice
7/09032016 Mateřská škola, Chrudim 3, U Stadionu 755, Chrudim
8/09032016 Mateřská škola Bílina, Maxe Švabinského 664, příspěvková organizace, Bílina
9/09032016 Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč, Třebíč
10/09032016 Základní škola a Mateřská škola, Záměl, okres Rychnov nad Kněžnou, Záměl
11/10032016 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace, Plzeň
12/10032016 Základní škola Třešť, Třešť
13/10032016 Základní škola Kostelec u Křížků, okres Praha - východ, Kostelec u Křížků
14/10032016 Mateřská škola, ul. Husova 1337, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace, Kadaň
15/10032016 Mateřská škola Čehovice, okres Prostějov, příspěvková organizace, Čehovice
16/10032016 Mateřská škola ,,Berušky" Benešov, Táborská 350, Benešov
17/11032016 15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace, Plzeň
18/11032016 Mateřská škola, Trutnov, Trutnov
19/11032016 Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž, Kroměříž
20/11032016 Mateřská škola, Hořice, Husova, Hořice
21/11032016 Mateřská škola a Základní škola speciální NONA, o.p.s., Nové Město nad Metují
22/11032016 Základní škola a Mateřská škola, Chotýšany, okres Benešov, Chotýšany
23/14032016 Mateřská škola Ponětovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace, Ponětovice
24/14032016 Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice, Velká Bystřice
25/14032016 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem, Rožmitál pod Třemšínem
26/14032016 Jakub a Daniela Benešovi,  Ústí nad Orlicí
27/16032016 Základní škola a Mateřská škola U Lesa, Karviná, příspěvková organizace, Karviná
28/16032016 Základní škola Dvory, okres Nymburk, Dvory
29/16032016 Mateřská škola Strakonice, Lidická 625, odloučené pracoviště: ul. Školní 80, Strakonice
30/16032016 Mateřská škola Ostrov, Krušnohorská 766, okres Karlovy Vary, Ostrov nad Ohří
31/16032016 Mateřská škola Elišky Krásnohorské 15, 61800 Brno, Brno
32/16032016 Základní škola a Mateřská škola Mouřínov, příspěvková organizace, Bučovice
33/17032016 Mateřská škola Ostrava - Mariánské hory, Gen. Janka 1/1236, příspěvková organizace, Otrava - Mariánské hory
34/17032016 Mateřská škola Havířov - Město, U Stromovky 60, Havířov - Město
35/17032016 Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace, Libochovice
36/17032016 Základní škola a Mateřská škola Meziboří, příspěvková organizace, Meziboří
37/17032016 Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256, Vrchlabí
38/17032016 Mateřská škola Krhová, příspěvková organizace, Krhová
39/17032016 Mateřská škola Krhová, příspěvková organizace, Krhová
40/17032016 Základní škola Kněžice, okres Nymburk, příspěvková organizace, Kněžice
41/17032016 Základní škola Ostrov nad Oslavou, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace, Ostrov  nad Oslavou
42/17032016 Základní škola a mateřská škola Václava Vaňka, Bezno
43/18032016 Základní škola a mateřská škola Svratka, příspěvková organizace, Svratka
44/21032016 Gymnázium Boženy Němcové,  Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové
45/21032016 Střední škola obchodní, Kolín IV, Havlíčkova 42, Kolín - Šťáralka
46/22032016 Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17, Blansko
47/22032016 Střední škola gastronomická, s.r.o., Blansko
48/22032016 Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace, Odry
49/22032016 Mateřská škola Klíček, Karviná - Hranice, Einsteinova 2849, příspěvková organizace, Karviná - Hranice
50/22032016 Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak, Kunžak
51/22032016 Základní škola Moravany, okres Pardubice, Moravany
52/22032016 Základní škola, Blatná, Holečkova 1060, Blatná
53/22032016 Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace, Opava - Předměstí
54/22032016 Základní škola praktická, Základní škola speciální a Mateřská škola, Kladno,Pařížská 2199, Kladno - Kročehlavy
55/23032016 Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace, Rumburk
56/23032016 Mateřská škola V Úvalu o.p.s., Praha 5
57/24032016 Mateřská škola Dolní Kounice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace, Dolní Kounice
58/24032016 Podještědské gymnázium, s.r.o., Liberec
59/24032016 Základní škola J.A.Komenského Kly, okres Mělník, Kly - Záboří
60/24032016 Mateřská škola Rozárka, Herčíkova 12, 61200 Brno, Brno - Královo Pole
61/24032016 Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace, Nedvědice
62/24032016 Mateřská škola Jiřice u Miroslavi č.89, okres Znojmo, příspěvková organizace, Jiřice u Miroslavi
63/24032016 Mateřská škola Radost, s.r.o., Orlová - Lutyně
64/24032016 Mgr. Blanka Nováková, Olomoc
65/24032016 Základní škola a mateřská škola Kozmice, okres Opava, příspěvková organizace, Kozmice
66/24032016 Základní škola a mateřská škola Prosetín, Prosetín
67/24032016 Církevní konzervatoř Opava, Opava - Město
68/24032016 Mateřská škola Slavičín - Malé Pole, příspěvková organizace, Slavičín
69/24032016 Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Hlavečník, okres Pardubice, Hlavečník
70/28032016 Základní škola a Mateřská škola Lipník, okres Třebíč, příspěvková organizace, Lipník
71/29032016 Mateřská škola Starý Smolivec, okres Plzeň - jih, Mladý  Smolivec - Starý Smolivec
72/29032016 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9, Olomouc - Nová Ulice
73/29032016 Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba, U Školky 1621, příspěvková organizace, Ostrava - Poruba
74/29032016 Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614, Sokolov
75/29032016 Mateřská škola Rokytnice nad Jizerou, Dolní Rokytnice 210, příspěvková organizace, Rokytnice nad Jizerou
76/29032016 Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace, Most
77/29032016 Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Děčín, příspěvková organizace, Děčín
78/29032016 Základní škola Budišov nad Budišovkou, okres Opava, příspěvková organizace, Budišov nad Budišovkou
79/29032016 Mateřská škola Pohádka, Zalužanská 297, Chlumec - příspěvková organizace, Chlumec
80/29032016 Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace, Nové Veselí
81/29032016 Mateřská škola, Brno, Hochmanova 25, příspěvková organizace, Brno
82/29032016 Mateřská škola Pardubice - Dražkovice 146, Pardubice - Dražkovice
83/30032016 Základní škola a Mateřská škola Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí, Jehnědí
84/30032016 Mateřská škola Uničov, příspěvková organizace, Uničov
85/30032016 Mateřská škola Polička, Palackého nám. 181, Polička
86/30032016 Mateřská škola Náměšť na Hané, Náměšť na Hané
87/30032016 Mateřská škola NA OSADĚ, Brno, Koperníkova 6, Brno- Židenice
88/30032016 Mateřská škola Prostějov, ul. Šárka 4a, Prostějov
89/30032016 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace, Brno - Trnitá
90/30032016 Základní škola a Mateřská škola Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace, Kamýk nad Vltavou
91/30032016 Mateřská škola Brno, Zelná 70, příspěvková organizace, Brno
92/30032016 Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29, Olomouc - Klášterní Hradisko
93/30032016 Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23, Plzeň - Doudlevce
94/30032016 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace, Chomutov
95/30032016 Gabriela Schichtová, Benešov nad Ploučnicí
96/30032016 Základní škola a Mateřská škola J.Š.Baara, Jírovcova 9/a, České Budějovice, České Budějovice
97/30032016 Gymnázium, Vítkov, Komenského 145, příspěvková organizace, Vítkov
98/30032016 Základní škola svaté Zdislavy Kopřivnice, Kopřivnice
99/30032016 Základní škola a Mateřská škola Skorošice, příspěvková organizace, Skorošice
100/30032016 Mateřská škola Hostinné, Hostinné
101/31032016 Střední průmyslová škola Hranice, Hranice
102/31032016 Petra Trdlová, Jablonec nad Nisou
103/31032016 Střední škola gastronomická, s.r.o., Blansko
104/31032016 Základní škola, Žebrák, Hradní 67, Žebrák
105/31032016 Mateřská škola Kyšice, okres Plzeň - město, příspěvková organizace, Kyšice
106/31032016 Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace, Grygov
107/31032016 Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace, Bohumín
108/31032016 Mateřská škola Ostrava - Dubina, F. Formana 13, příspěvková organizace, Ostrava
109/31032016 Mateřská škola STRÁNÍ, Strání
110/31032016 Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace, Brozany nad Ohří
111/31032016 Speciálně pedagogické centrum při OA Olgy Havlové, Janské Lázně
112/31032016 Základní škola a Mateřská škola Lukavice, okres Šumperk, příspěvková organizace, Zábřeh - Lukavice
113/31032016 Mateřská škola Borová, okres Svitavy, Borová
114/31032016 Základní škola Klenovice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace, Klenovice na Hané
115/31032016 Speciální základní škola Agustina Bartoše, Úpice
116/31032016 Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace, Dubicko
117/31032016 Mateřská škola Lužická,  Hradec Králové, Severní 842, OP Slavíčkova 954, Hradec Králové
118/31032016 Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace, Ostrava - Mariánské Hory
119/31032016 Mateřská škola Pardubice, Wintrova II 579, Pardubice - Bílé Předměstí
120/31032016 Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III, Rokycany - Plzeňské Předměstí
121/31032016 Střední škola, Rokycany Jeřabinová 96/III 337 01 Rokycany - Plzeňské Předměstí
122/31032016 Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17, Blansko
123/31032016 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o., Břeclav
124/31032016 Základní škola a Mateřská škola Sudkov, příspěvková organizace, Sudkov
125/31032016 Základní škola a Mateřská škola Praha 6, náměstí Svobody 2, Praha 6
126/31032016 Základní škola praktická Horní Lideč, Horní Lideč
127/31032016 Základní škola a mateřská škola Žeranovice, Žeranovice
128/01042016 Střední průmyslová škola Třebíč, Třebíč - Nové Dvory
129/04042016 Mateřská škola Jablíčko Veké Přílepy, okres Praha - západ, Velké Přílepy
130/04042016 Petra Cibulková, Hradec nad Moravicí
131/04042016 Mateřská škola, Český Krumlov, Tavírna 119, Český Krumlov

 

Vážení přátelé!

Již druhým rokem vás oslovujeme formou „Výzvy Fondu Sidus“ k doporučení nemocného nebo postiženého dítěte z vašeho okolí. Stejně jako v minulém roce i letos chceme pomáhat především individuálním pacientům.  Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo sám hledá pomoc, zapojte se.

Jednoduchý postup k vyřízení žádosti:

  1. Vytiskněte „Formulář žádosti o poskytnutí pomoci – Výzva Fondu Sidus 2016“, řádně jej vyplňte a zašlete poštou na naši adresu (v záhlaví formuláře žádosti).
  2. Vyčkejte na potvrzení, že vaše žádost byla v pořádku a je postoupena k dalšímu posuzování (informace obdržíte do jednoho měsíce). V případě dalšího posuzování vás vyzveme k doplnění (např. lékařská zpráva atd.). Budeme vás informovat i vpřípadě, že vaší žádosti nevyhovíme.
  3. Pokud budou doloženy všechny dokumenty včas a žádost bude schválena, bude obdarovaný vyzván k vyplnění „Prohlášení o účelu darovaných prostředků“ a „Souhlasu s užitím osobních údajů“. Následně bude vystavena darovací smlouva.

Žádosti zasílejte do 31. 3. 2016 na adresu: Fond Sidus, z.ú., Primátorská 40, 180 00 Praha 8

Za tým Fondu Sidus Ing. Pavel Přikryl, ředitel
Další informace poskytuje vedoucí kanceláře Jana Slováčková.
Využijte email sidus@fondsidus.cz nebo telefon 739658822
S citlivými údaji nakládáme v souladu se zněním zákona č. 101/2000 Sb. (Zákon o ochraně osobních údajů).


Číslo žádosti
134/02052016 Schválen příspěvek
135/19052016 Schválen příspěvek

Potřebné soubory ke stažení:

Formulář žádosti o poskytnutí pomoci – Výzva Fondu Sidus 2016