Kategorie

ZELNÍČKOVI nyní s dárkem zdarma

Vybrané výrobky Fondu Sidus
můžete zakoupit i v síti lékáren


O NÁS » Archiv projektů » Projekty pro MŠ 2021/2022
Projekty pro MŠ 2022

Milí přátelé, připravili jsme pro děti tři zábavné sady masek pro zábavné chvíle. 

Z každé sady si děti mohou samy vytvořit čtyři masky zvířátek a pohádkových postav (nebo jejich kombinace dle své fantazie). 


Při výrobě masek děti trénují jemnou motoriku, rozlišování barev, tvarů, částí těla. Rozvíjí fantazii a kreativitu. S hotovými maskami se děti vydovádí nejen na maškarním bále, ale vyzkouší si i hraní rolí, své taneční a dramatické nadání.

Postup:
Na prázdnou masku si děti vylepí obličeje jednotlivých postav, připevní přiloženou gumičku. Tímto způsobem si mohou z každé sady vytvořit až čtyři postavy.

Cena jedné sady 60,- Kč, jednotlivé díly v e-shopu


 

Projekty pro MŠ 2021/2022

Projekt pro děti z mateřských škol 
Letos máme pro děti unikátní soubor her. Děti se při hraní zábavnou formou naučí základy pěstování a zpracování zdravých potravin i chovu hospodářských zvířat.

Nejprve si doplní obrázkové čtení a seznámí se s životem rodiny Zelníčkových během celého roku. Na základě vyprávění mohou tvořit různé situace na hracím plánu. Sada her dále obsahuje cca 150 samolepek, omalovánky, hádanky, magnetku na památku a krásnou básničku.

Cena jedné publikace je 100,- Kč,
https://www.fondsidus.cz/tom/eshop/2-1-PRO-MATERSKE-SKOLY/0/5/190-Zelnickovi-sobestacna-rodina

Viz na konci článku Přílohu ke hře Zelníčkovi

Zakoupením každé hry jste přispěli nemocným dětem prostřednictvím Fondu Sidus. Děkujeme

Vážíme si pozornosti a času, který nám věnujete. Výsledkem našeho společného úsilí jsou finanční prostředky, které formou "Výzvy Fondu Sidus" budou opět věnovány na podporu konkrétních nemocných dětí, navržených našimi spolupracujícími školami.

Příloha - HRA - Zelníčkovi, soběstačná rodina


 

BARVY MOŘSKÉHO SVĚTA

Milí přátelé a kamarádi, 
vyberte si magnetku svého oblíbeného obyvatele moře.

Aby tito tvorové mohli žít v moři, muselo se nejprve spojit mnoho kapek vody. Spojme podobně síly i my a vytvořme moře pomoci. Když každý přispějeme svou troškou, pak společně pomůžeme ostatním.

Cena jedné magnetky    25,-  Kč.


 

Ke stažení

Návod na realizaci