Kategorie

ZELNÍČKOVI nyní s dárkem zdarma

Vybrané výrobky Fondu Sidus
můžete zakoupit i v síti lékáren


O NÁS » Archiv projektů » Projekty pro ZŠ a SŠ 2014/2015
Netradiční zábava na ŠvP

Vážení pedagogové!


Škola v přírodě nebývá vždy zalita sluncem. Občas také prší a prší. Psa by nevyhnal. Děti jsou jako pytel blech a vaše nervy začínají být napnuté až k prasknutí. Máme pro vás netradiční řešení.

"Tvoje originální magnetky" jsou kreativní sadou tvořenou dvěma magnetkami (jednou ve tvaru čtverce, druhou kruhovou) a čtyřmi samolepkami ve tvaru magnetek (dvě čtvercové, dvě kruhové).


Bílé samolepky děti podle své vlastní fantazie vybarví, pomalují, polepí barevnými papíry, krepovým papírem, třpytkami, nebo třeba přírodninami - listy, drobnými kamínky (za pomoci tavné pistole to lze přímo na magnetku) a následně nalepí na magnetky. Vytvoří tak vlastní originální magnetky, které mohou darovat rodičům nebo prarodičům jako milý dárek ze ŠvP.

Výroba magnetek děti určitě zaujme a zabaví, podnítí jejich kreativitu a fantazii a budou mít radost z darování. Pro zpestření můžete vyhlásit soutěž o nejhezčí magnetku. "Tvoje originální magnetky" lze samozřejmě využít pro jakoukoli výtvarně zaměřenou výuku či činnost.


Naše operátorky Vás osloví a domluví s Vámi případnou objednávku. Sadu můžete objednat emailem na sidus@fondsidus.cz nebo telefonicky na čísle 283 843 140 na níže uvedených kontaktech nebo přímo v eshopu. Výrobky je možné odebrat na fakturu. Cena jedné sady je 20,-Kč.

Přejeme hodně zábavy vám i dětem.

 

Chytrý notýsek

Milí žáci a studenti,


v letošním projektu vám představujeme Chytrý notýsek (40 Kč), který vám přinese zábavu i pomoc současně. Chytrý notýsek vám ohlídá kontakty na přátele, připomene vám jejich narozeniny a svátky, umožní vám zahrát si hry a plánovat si studium či volný čas. Z Chytrého notýsku se informace dozvídáte a současně je do něj zapisujete. A možná k tomu budete používat naše nové propisky (35 Kč).

Budete-li chtít pomoci s vylepšením Chytrého notýsku, zašlete nám vaše tipy a nápady na emailovou adresu sidus@fondsidus.cz .

Děkujeme.

 

 

.........


Ke stažení

Návod k realizaci veřejné sbírky

Jarní Bazar Fondu Sidus

Milí přátelé,

vzhledem k velkému zájmu a dotazům na naše úspěšné projekty z předešlých let jsme se rozhodli uspořádat bazar nejúspěšnějších výrobků. Bazar, stejně jako ostatní projekty, slouží k pomoci potřebným dětem. Tuto ojedinělou akci jsme připravili tak, aby si každý účastník za příspěvek 35 Kč vybral kterýkoliv výrobek ... Placky, náramky, přívěsky na klíče, čistítko na display telefonu, čtyřbarevné propiskly, značky na dveře (Jen na vlastní nebezpečí).

Vaší účastí na bazaru jste přispěli na léčbu mnoha dětských pacientů prostřednictvím Fondu Sidus. Děkujeme.