Kategorie

ZELNÍČKOVI nyní s dárkem zdarma

Vybrané výrobky Fondu Sidus
můžete zakoupit i v síti lékáren


KOMU POMÁHÁME » Michaela Kruželová 27.7.2015

Finanční dar pro Michaelu Kruželovou ve výši 31 000,- Kč byl předán 27. 7. 2015. Dar bude využit na ozdravný pobyt v ADELI centru v Piešťanech.

Dobrý den, pane Přikryle,

v příloze posílám fakturu vedenou na absolvování lonské  rehabilitace srpen 2015. Moc si vážím Vaší pomoci, diky ktere jsem mohla rehabilitaci v Adeli podstoupit. Jak jsem se již dříve zmínila, díky Vám se muj stav zlepšuje. Nabrala jsem svalovou hmotu, posilila svaly a začala jsem používat ty neaktivni. Došlo k lepší stabiltě, stoji a k nácviku samostatne chuze.  |Bez Vás bych rehabilitaci nepodstoupila a slovy nelze vyjádřit , jak moc pro mě Vaše pomoc a každý byt i malý pokrok znamená. Věřím, tak že jednou svůi boj vyhraji. :) jste skvělí :)

Mockrát za vše děkuji.

Přeji hezký den.

S pozdravem

Michaela Kruželová

 

Zpráva od Michaely Kruželové Datum: 01.09.2015 10:36

Dobrý den, pane Přikryle,

další pobyt v centru Adeli mi opět moc pomohl, začala jsem víc používat svaly, které jsem neuměla, také jsem  získala větší sílu v nohách a tím větší jistotu v samostném stoji. . Zlepšila se chůze o jedné berli a také rovnováha a chůze jako taková.. Takže věřím, že pomalu ale jistě běžím do cíle :) Pobyt mi tak pomohl hodně a Vám děkuji z celého srdce, že díky vám se tak zlepšuji a blížím se ke svému obrovskému snu :).

Zpráva od Michaely Kruželové
Datum: 27.07.2015 09:18

Dobrý den pane Prikryle,
ještě jednou Vám moc ze srdce děkuji,bez Vás bych tam určitě nedojela. Vážím si Vaši pomoci a podpory. ;-) budu se snažit a ozvu se vám, jakmile se vratim ;-)

Také přeji hezký den.

Michaela Kruželova

.......................